Zahrádkářské kolonie Jižní Morava

Informace o zahrádkářských koloniích na Jižní Moravě

Břeclav a okolí

Zahrádkářská kolonie Břeclav, U letiště se nachází přibližně 1 300 metrů od severního okraje Břeclavi směrem na Ladnou. Jde o rovinaté území obklopené přírodou v blízkosti řeky Dyje s dobrým celoročním přístupem po asfaltových a zpevněných cestách. Kolonie je dostupná z centra Břeclavi autem za 5 minut, na kole do 10 minut a zastávka autobusu MHD je vzdálena přibližně 20 minut chůze.

Zahrádkářská kolonie Břeclav, Na Širokých těsně navazuje na jihovýchodní okrajovou část Břeclavi směrem na Lanžhot. Jedná se o rovinaté území obklopené poli, nedaleko řeky Dyje a lesů, s dobrým celoročním přístupem po asfaltových a zpevněných cestách. Kolonie je dostupná z centra Břeclavi autem za 5 minut, na kole do 10 minut a zastávka autobusu MHD je vzdálena přibližně 10 minut chůze.

Mikulov a okolí

Zahrádkářská kolonie Mikulov, Mušlov se nachází cca 2 100 metrů jihovýchodně od Mikulova směrem na Sedlec. Jedná o mírně zvlněné až středně svažité území obklopené přírodou v blízkosti několika rybníků s krásným výhledem do krajiny a dobrým celoročním přístupem. Kolonie je dostupná z centra Mikulova autem cca za 5 minut, na kole do 12 minut a zastávka autobusu IDS JMK je cca 2 minuty chůze.